Deepcool 80 PLUS Bronze PSU | PF750X | 750 W | Black
- TootjadDeepcool
- Mudel: R-PF750X-HD0B-JGEU
- Saadavus: 5
-
65€
Deepcool 80 PLUS Bronze PSU | PF750X | 750 W | Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 150.00 mm |
| Gross height (mm) | 200.00 mm |
| Gross weight | 0.90 kg |
| Gross width (mm) | 200.00 mm |
| Net weight | 0.70 kg |
| Nimivõimsus | 750 W |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 144 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 160.00 g |
| Plastic (No PET) | 40.00 g |
| Producer | Deepcool |
| Producer product family | 80 PLUS Bronze PSU |
| Producer product name | PF750X |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| Toote värv | Black |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | No |



